Cierpi z powodu raka tarczycy, jak leczyć?

Obecnie, międzynarodowo uznane raka tarczycy najlepsze leczenie składa się z trzech części: resekcji guza pierwotnego i przerzutów resekcji. 2, z radioaktywnym jodem 131 pooperacyjnym zniszczenia pozostałości tkanki tarczycy z przerzutami do okultystycznych. 3, przez całe życie hormony tarczycy stłumienie terapii, korekcji niskich i hamowanie guza nawrotu i wzrostu.

Wiele osób uważa, że ​​raz wykonana operacja raka tarczycy, zwłaszcza gdy czujesz, dobrej kondycji fizycznej, to wszystko jest dobrze, to jest bardzo szkodliwe pomysł. Współczesna medycyna, rak tarczycy musi być radioaktywny jod 131 terapii, po prostu nie wystarczy, według danych z zagranicy, chirurgia sam odsetek nawrotów nawet do 32,0%, chirurgia oraz doustnie hormony tarczycy, częstość nawrotów wynosiła 11,0%, chirurgia + 131 doustna terapia jodem oraz hormonów tarczycy, odsetek nawrotów był tylko 2,7% śmiertelność u pacjentów z chirurgii sam zabieg Jod jest chirurgia + 131 3,8 ~ 5,2 razy, nawrotów jest operacja oraz leczenie jodem 131 cztery razy. Tak więc dla pacjentów chorych na raka tarczycy, niezależnie od obecności lub braku objawów po operacji, dla długoterminowych interesów zarówno jodu-131 powinna być rutynowo przeprowadzane w celu usunięcia resztek tkanki tarczycy, jeśli przeniesienie zachodzi, konieczność zastosowania 131 jodu zniszczyć przerzuty.

131 jodu leczenie raka tarczycy jest typ biologiczny pocisk leczenia, leki tylko do chorej tkanki z organizmu innych narządów mniej poszkodowanych, więc jest reakcja uboczna, mniej powikłań leczenia. Wysyłka pierwszych kilka dni po przyjęciu leku, nie może być utrata apetytu, słaby duch, ból szyi i tak dalej, większość z nich nie są bardzo poważne, nie ma specjalnego traktowania, odejdzie po kilku dniach.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s