Mężczyźni w średnim wieku powinny zwrócić uwagę na leczeniu masy szyi

Ciężkie zadania tylko do przejścia na emeryturę w dół, bez obciążenia ekonomicznego Zhao wujek i rodziny można określić jako spokojny, planuje, jak spędzić szczęśliwą starość, może być niedawne niewyjaśnione chrypka i połykaniu ból let Zhao wujek czuć się nieswojo. Zhao Zhao wujek wujek myślał, że jego żona niedawno otrzymał jego przyjaciół więcej, spowodowane nadmiernym paleniem, Zhao wujek powinni rzucić palenie.

Zhao wujek naprawdę słuchać rad żony – rzucić palenie. Jednak tydzień po rzuceniu palenia, Zhao wujka chrypkę i połykaniu ból nadal nie uległa poprawie. W akcie desperacji, Zhao wujek przyszedł do naszego szpitala Otolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi leczenia. Po badaniu lekarskim zdiagnozowano raka krtani chłonnych przerzutami węzłów. Od późnego stadium choroby, leczenie operacyjne miał całkowitą laryngektomii. Zhao wujek Dziś miał polegać rurkę wymowa Wymówione, dać sobie szczęśliwa starość to duża niedogodność. W rzeczywistości, Zhao wujek odkrył lat temu, że istnieje prawo masa szyi, ale powierzchowne, Zhao wujek ponieważ jest “Złoty pryszcz” bez uwagi. Lekarz powiedział mu, że szyjka “pryszcz Złota” jest w rzeczywistości przerzutów szyjnych węzłów chłonnych. Jeśli jeden lat temu, na leczenie i czas leczenia operacyjnego, może nie trzeba wyciąć całkowitej laryngektomii, operacja może jeszcze mówić swobodnie. Po Zhao wuja zapach, naprawdę żałuję.

Mężczyźni w średnim wieku powinny zwrócić uwagę na szyjki mas wizyt

Bardzo często masa szyja, prawidłowa diagnoza i aktualne leczenie jest bardzo ważne. Starsze niż 40 lat, zwłaszcza tych z długoterminowych palenia i picia nawyki mężczyzn w średnim wieku znaleziono masa szyi powinien udać się do szpitala na leczenie.

Masa Neck jest zwykle podzielony na trzy kategorie, a mianowicie zapalne choroby przenoszone drogą płciową zmian, łagodnych i złośliwych guzów . Jeżeli masa szyi szybko rosła w ciągu 1-2 tygodni, w większości nacieków zapalnych, chorób zapalnych, w tym ostre i przewlekłe stany zapalne i gruźlicy. Łagodne zmiany w tym wrodzonych chorób i nowotworów łagodnych. Jeżeli masa szyi istnieje już od wielu lat, a nawet dłużej niż rok (z wyjątkiem rakiem szyjki tarczycy) jest zwykle łagodne masy, jeśli jest masę po urodzeniu, a następnie powolnego wzrostu lub bez wyraźnej zmiany w porównaniu z wrodzonymi grudek. Nowotwory złośliwe, w tym pierwotnych i przerzutowych guzów w nowotworów szyi. Osób dorosłych, zwłaszcza mężczyzn w średnim wieku do szyjnych węzłów chłonnych, jeśli nie zostały zwiększone w ciągu kilku miesięcy, bezbolesny, twardy większość nowotworów złośliwych. W tym momencie powinno być oparte na podejrzenia węzłów chłonnych szyjnych miejscu przerzutów ostrożnie, aby znaleźć odpowiednie części guza pierwotnego.

Masa Neck z najczęstszych masy tarczycy (około 50%) w celu usunięcia guzków tarczycy i zmiany zapalne, większość masy szyję (70 do 80%), jak i złośliwe guzy złośliwe, a większość (70 ~ 80%) z przerzutami do węzłów chłonnych. Większość szyjki przerzutów do węzłów chłonnych (70 ~ 80%) jest podstawowym w głowicy i nowotworów szyi. Więc kiedy znaleziono masę należy natychmiast szyi do szpitala przez lekarza na podstawie historii, badania fizykalnego , badań obrazowych i biopsji, aby wykluczyć lub zdiagnozować czy przerzutów szyjnych węzłów chłonnych. Większość przerzutów do węzłów chłonnych szyjnych pochodzących z raka tarczycy , raka jamy ustnej (w tym raka wargi , języka , jamy raka błony śluzowej, raka dziąseł ), raka jamy ustnej i gardła (w tym migdałków i podstawy języka, rak), krtani, krtaniowej, zatok nosa raka ślinianki podżuchwowe raka gruczołu. Jeśli węzły chłonne zlokalizowane w obojczyka, które mogą pierwotnie wykonane dla obojczyka organach następujących np. płuc, przewodu pokarmowego, piersi, trzustki, prostaty, jajnika, pęcherza i macicy.

Ponieważ bez głowy i szyi operacji raka lekarze specjalne cechy szyjki przerzutów w węzłach chłonnych nie mają wystarczającej wiedzy, w połączeniu z dużą ilością szyjnego przerzutów do węzłów chłonnych guza pierwotnego jest ukryta i oczywisty brak wczesnych objawów klinicznych praca często występuje szyjki przerzuty węzłów chłonnych były gruźlica błędnie jako zapalenia lub nawet miesiące, a nie z miesięcznym złego traktowania. Rak szyjki przerzuty węzłów chłonnych u chorych z rakiem błędnej diagnozy i leczenia w przyszłości przyniesie nieodwracalne straty. Starsze niż 40 lat, zwłaszcza tych z długoterminowych palenia i picia nawyki mężczyzn w średnim wieku, przerzuty do węzłów chłonnych szyi, węzłów chłonnych były częstsze. Dlatego też, gdy masa szyi znaleźć wśród starszych mężczyzn powinien niezwłocznie do szpitala na leczenie Otolaryngologii i Chirurgii Głowy Szyi, w celu uzyskania właściwej diagnozy i leczenia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s