Leczenie raka tarczycy (rak rak tarczycy udziałem siecznej czy dalej operacja?)

Pacjent: kobieta, 41 lat, około dwa lata b-show gardła zimne guzki tarczycy mają dwa, jeden w przesmyku 18 * 1.6, jeden z jednej strony, kilka dziesiątych, nie ma bad laboratoryjne uczucia, sierpień 5 przeszedł operację w Xiamen, zwróciła się do lekarza do operacji szybko chwycił lekarz nie zrobił, jako łagodnego guza leczenie, usuwanie przesmyku guza , a drugi nie znaleźliśmy. Patologia raport wyszedł, raka brodawkowatego tarczycy, 2-3, zakrzepicę naczyń działo, zobacz raka obejmującą cięcia koniec. Lekarze zalecają leki na pięć lat. Podejrzenie zabiegu nie robić czyste, warto skonsultować Dr Huang, operacja przyspieszy wzrost pozostałych komórek nowotworowych? Aby czuć się swobodnie, konieczność reoperacji? Aby wyciąć te części? Shashi Hou operacja jest najlepszy? Pacjenci z astmą , zdolność do całkowitego operację tarczycy? Wystarczy tych kontroli? Podoba Ci się to, wyleczenie, jak bardzo? Zawsze należy zwracać uwagę na to, co? Dziękujemy!
Pacjent: Jak ustalić, czy przerzutów raka tarczycy do węzłów chłonnych? Co sprawdzić? Guz resekcja, jak ustalić, czy istnieje rak?
Fujian Provincial Hospital General Surgery żółty CEA: patrz raka udziałem końce cięcia, wskazując, że resekcja nie wystarczy. Nie zakrzepicę naczyń, co wskazuje, że większy prawdopodobieństwo przerzutów do węzłów chłonnych, proponowana reoperacji, linia całkowita tarczycy. Radioterapia pooperacyjna może być OK jodu 131. Takie jak bardzo podejrzane przerzutów do węzłów chłonnych, muszą jeszcze zrobić funkcjonalne rozcięcie szyi. USG może wstępnie określić, czy istnieje przerzuty do węzłów chłonnych, przerzuty do węzłów chłonnych, najbardziej dokładny sposób określić Biopsja węzła ultradźwiękowej (biopsja). Astma pacjenci, po pełnym przygotowaniu, takie jak czynności płuc testuje żadnych poważnych przeszkód ogólnie dopuszczalnego całkowitego tarczycy. Pasek zabiegu do 1 tygodnia po najlepszych dwa tygodnie również, bo wtedy miejscowy obrzęk, zrosty, nie jest jeszcze jasne, operacja nie jest łatwo spowodować przypadkowe uszkodzenie.
Pacjenci: Dr Xie Xiehuang w praktyczne, zostały wprowadzone tarczycy i limfy chłonnego szyi węzeł. Patologia raport wyszedł, nie ma węzłów chłonnych znajdują się w komórkach nowotworowych. Nie na 131 leczenia. Trzeba będzie 131 w leczeniu stanu? Potrzeba 131 leczenia? Pacjentów w okresie pooperacyjnym należy zwrócić uwagę na jakie problemy? Czy można łączyć leczenie TCM? Jeszcze raz dziękujemy!
Fujian Provincial Hospital General Surgery żółty CEA: 131 izotopy jodu w terapii raka tarczycy uzupełnienie chirurgii, ma dwa rodzaje celów terapeutycznych, klasa jest stosunkowo późno po operacji raka tarczycy, w celu usunięcia możliwych pozostałości zapobieganie chorobom przerzuty odległe. Innym jest leczenie przerzutów odległych doszło, musimy przerzutów szyi i wycięciu tarczycy guza pierwotnego, jak to możliwe ponownie jodu 131 terapii. Podobnie jak w przypadku zmodyfikowanego rozwarstwienia, węzły chłonne usuwa się całkowicie, istnieje węzłów chłonnych znajdują się w komórkach rakowych, zbyt późnym stadium choroby, nie zaleca się stosowania izotopów jodu 131. Jeśli tylko OK centralny węzeł chłonny rozwarstwienie, leczenie izotopem jodu 131 można rozważyć w celu wyeliminowania ewentualnych przerzutów do węzłów chłonnych okultystyczne.
Po Uwaga: 1. Pacjenci muszą długotrwałe doustne preparaty hormonu zastąpienie hormonu tarczycy i zahamowanie nowotworu wzrostu komórek, co wymaga nie powodować nadczynność tarczycy , w założeniu, w miarę możliwości pozostać na niskim poziomie tys. 2. Należy zauważyć, że przegląd, rak tarczycy powinny zwrócić szczególną uwagę na oryginalny zabiegu lub szyi czy jest wyczuwalne masy. Od wczesnego nawrotu raka tarczycy większość pacjentów nie ma żadnych objawów, po chrypka, kaszel, duszności, słabą połykaniem, krwioplucie lub ból stawów i inne objawy, często monit nawrotem raka rozwija się w pewnym stopniu. W związku z tym, po operacji pacjent powinien regularnie iść do szpitala na badania. Generalnie w ciągu dwóch lat, co trzy lub sześć miesięcy sprawdzać raz na pół roku lub raz na rok. Kontrole obejmują: badania medyczne szyi i oryginalnego miejsce operacyjne dla grudek, czy szyi i USG jamy brzusznej B, RTG klatki piersiowej, szyi i skanowania aspekty izotopów ciała i krwi kontroli. W szczególności należy zauważyć, że, proszę dać sobie najlepszą w gabinecie lekarskim, ponieważ rozumieją sytuację pacjenta przed operacją.
Właściwa skuteczność leczenia jest nadal dobra, jeśli okaże się, nawracające nawrotu raka tarczycy, pacjent nie powinien pesymistyczny i dać leczenie. Aktywnie współpracować z lekarzem, jeśli mogą one uzyskać prawidłowe i terminowe leczenia, wciąż jest dobry efekt. W tym samym czasie, gdy pacjent nie powinien ślepo próbuje wszystko, nadużycia, ponieważ nadal możliwość wystąpienia nawrotu. I ze wzrostem częstości nawrotów, nie tylko zwiększa trudność leczenia, stopnia złośliwości nowotworu również wzrosła. Obecnie leczenie nawracającego operacji raka nadal opiera. Rola medycyny chińskiej leczenia raka tarczycy nie jest znana, nie jest zwykle zalecane.
Pacjent: Lekarz pracuje wielką odpowiedzialność, bardziej zajęty karierę, trzeba odpowiedzieć w swoim wolnym czasie (Odpowiedz doradczych bardzo na czasie, bardzo szczegółowe), należy zwrócić uwagę, aby zadbać o swoje ciało! Dziękuję bardzo! ! ! !

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s