Leczenie raka tarczycy

Po pierwsze, jest przyczyną

Przyczyną raka tarczycy ma wciąż nie do końca jasne, niektórzy eksperci uważają, że częstość występowania przewlekłej stymulacji TSH, promieniowanie jonizujące może prowadzić do raka tarczycy.

Po drugie, patologiczne klasyfikacja i charakterystyka biologiczna

Różne patologiczne rodzaje raka tarczycy, jego procesie rozwoju, droga przenoszenia się znacznie różnić, leczenie również jest różna, można podzielić na następujące rodzaje:

① raka brodawkowatego: konta raka tarczycy za około 60% częściej u młodych ludzi, niskiej jakości, wolno rosnące, przeważnie w głębokim przerzutów do szyjnych węzłów chłonnych, sugeruje również, że raka brodawkowatego jest multi-center, mogą być też przesyłane do przeciwnej .

② rak pęcherzykowy: konta raka tarczycy za około 20 procent występowania wyższych w średnim wieku, stopnia średniej złośliwości, szybki rozwój, kilka wcześnie mogą mieć przerzuty do węzłów chłonnych szyjnych. Jednak głównym krwi do kości i przerzutów do płuc.

③ rak rdzeniasty: stanowi rak tarczycy przez około 5 do 10%, wystąpiła w nabłonka pęcherzyków poza parafollicular komórek (komórki C), są sporadyczne i Rodzinna kategorie. Około 80% rodzinnych, sporadycznie o 20%. Mikroskopijne komórki ułożone w wstążką lub wiązek, bez struktury brodawkowate lub pęcherzykowy podczas mszy w odkładania amyloidu. Wydzielają duże ilości kalcytoniny. Histologia była niezróżnicowanych państwa, ale jego cechy biologiczne różnią się rak niezróżnicowany. Umiarkowany stopień złośliwości, wcześniej wystąpienie przerzutów do szyjnych węzłów chłonnych, przerzuty odległe mogą się spóźnić. Rodzinna rak rdzeniasty jest bardziej dwustronne leaf jednocześnie zaangażowany.

④ rak niezróżnicowany: stanowi rak tarczycy do około 10 do 15 procent, w zależności od ich postaci mogą być podzielone na mniejsze komórki i komórki olbrzymie dwóch rodzajów, najczęściej występuje u osób starszych, szybki rozwój bardzo złośliwych przerzutów wcześnie szyjnych węzłów chłonnych, może zaatakować nerwu krtaniowego wstecznego, tchawicy lub przełyku i krwi do kości i przerzutów płuc.

⑤ rak płaskonabłonkowy: rzadkie, rachunki raka tarczycy za około 0,8 do 2,2%, częściej u osób starszych, bez znaczących stosunków płciowych, to może być z pęcherzyków metaplazji nabłonka tarczycy płodu lub płaskonabłonkowego nabłonka płaskiego resztkowego od. Generalnie singiel focal pochodzenie, komórki nowotworowe z silnym inwazyjnej, szybki wzrost, podwajając czas jest krótszy, widoczne przerzuty do węzłów chłonnych, Krwiopochodne przerzuty mniej.

Po trzecie, objawy kliniczne

No oczywiste, na początku wystąpienia objawów, ale w tkance tarczycy wystąpić w ciągu guzki twarde i wytrzymałe, często późno nerwu krtaniowego wstecznego, tchawicy, przełyku i produkować chrypka, trudności w oddychaniu lub połykaniu trudności, takie jak ucisk szyjny sympatyczny , może produkować Horner syndrom (objawiające się jednostronnym zwężenie źrenic, górnej opadanie powiek powieki, enophthalmos, z boku głowy twarzy nie potu itp.), gałęzi powierzchownej splotu szyjnego jest uszkodzony, pacjent może mieć uszy, poduszka, bóle barku i innych części . Lokalna przerzutów często w szyjce, twardą i stałe węzły. Daleki przerzut jest bardziej powszechne w kości płaskich (np. czaszki, kręgosłupa i miednicy) i płuc.

U niektórych pacjentów z guzków nie jest oczywiste, ale na szyi, płuc, przerzutami do kości, jak znaczących objawów. Dlatego też, gdy szyja, płuca, kości nieznanych pierwotnych przerzutów nowotworowych istnieją, powinny być dokładnie zbadane tarczycy.

Rak rdzeniasty często rodzinnej choroby, pacjent może mieć również inne zaburzenia wydzielania wewnętrznego (guza chromochłonnego i / lub przytarczyc lub rozrost guza), z powodu raka wytwarza serotoniny 5 – i kalcytonina, klinicznie pojawiają biegunkę , kołatanie serca, zaczerwienienie twarzy, a niższe stężenie wapnia w surowicy i inne objawy.

Diagnoza IV

Dzieci i mężczyźni znaleźć guzki tarczycy powinny być bardzo podejrzany rak możliwe. Guzki tarczycy dzieciństwa, że ​​około 50% z rakiem tarczycy, a dorośli mężczyźni samotny guzki tarczycy tarczycy ryzyko raka jest 2 razy wyższa niż kobiet. Takie jak guzków tarczycy rośnie szybciej, sprawdź jego powierzchnia nie jest gładka masa, trudno, zmniejsza się aktywność połykania lub obecność guzków tarczycy przez wiele lat, znacznie wzrosła na krótką metę, należy uważać na raka tarczycy. Naruszenia tarczycy do otaczających tkanek może pojawić odpowiednie objawy, takie jak duszność, chrypka, zespół Hornera, a czasami węzłów chłonnych szyi.

Badanie USG można odróżnić torbielowate guzków tarczycy lub stałe. Takie jak USG wykazało solidne mikrozwapnień guzek, hypoechoic guzki mają nieregularne krawędzie i guzki bogaty dopływu krwi, czubki brodawek może być złośliwe.

Biopsja aspiracyjna cytologia (BAC) guzków tarczycy jest ocena najbardziej dokładne i skuteczne metody na najwyższą ofertę. Tradycyjnie FNA wyniki biopsji można podzielić na cztery kategorie: nie może być potwierdzona, złośliwe, niepewne (lub podejrzanych o nowej biologicznej) i łagodne. Jednak kontrola ta ma pewne fałszywe ujemne i fałszywie dodatnich. Czułość BAC, swoistość i dokładność techniką nakłucia, części rysunku, metody barwienia, doświadczenia diagnostyczne i wielu innych czynników. Dokładność FNA ponad 80% sprawozdań w literaturze pochodzą z dużego centrum medycznego patologa komórkowej. W przypadku braku wykwalifikowanej techniką nakłucia i bogate doświadczenie w cytopatologią rozpoznania sprawy, czułość FNA, swoistość i dokładność jest trudna do osiągnięcia wymagania kliniczne.

Ostatecznie rozpoznano na podstawie biopsji, aby ustalić, w związku z tym, każda z próbek wyciętych guzków tarczycy należy robić rutynowej biopsji, takie jak przedoperacyjnej podejrzenia raka tarczycy, powinno odbywać się w zamarzniętym śródoperacyjnego badania sekcji w celu potwierdzenia wyboru diagnozy właściwe podejście chirurgiczne.

Sposób traktowania V.

① leczenie chirurgiczne: patologiczny typ raka tarczycy i przerzutów nowotworowych różnych sposobów, zasad leczenia jest również zróżnicowana.

Neck dissection raka brodawkowatego i pęcherzykowego mniej złośliwe, są zróżnicowanego raka tarczycy, zakres prądu do operacji tarczycy i przeszedł ma zgody.

Nadaje się do zróżnicowanych tarczycy tarczycy metod raka chirurgicznie są trzy rodzaje: resekcji tarczycy, tarczycy pobliżu całkowitej resekcji [usuwanie najbardziej widocznego tkanki tarczycy, pozostawiając tylko niewielką ilość podłączony do nerwu krtaniowego wstecznego wchodzi do tkanki mięśniowej tarczowego wokół miejsca ( Około 1 g)], a całkowita tarczycy. Generalnie uważa średnica guza <1.0cm, single, bez przerzutów do węzłów chłonnych szyjnych z raka brodawkowatego, opłacalne ipsilateral lobektomia tarczycy. Jeśli następujące warunki, proponowane linii lub prawie całkowita resekcja resekcji tarczycy: ① guz średnicy> 1 cm; ② przeciwnej obecność guza guzków tarczycy; ③ mają lokalne lub odległe przerzuty; ④ promieniowanie głowy i szyi Historia terapii; ⑤ krewnych pierwszego stopnia pacjentów ze zróżnicowanym rakiem tarczycy. historii Starszych (> 45 lat), u pacjentów z wysokim odsetkiem nawrotów, proponowane stosowanie zabiegów chirurgicznych. Jeśli rak choć> 1 cm, ale wciąż jest ograniczony do gruczołu listków bocznych, węzłów chłonnych bez przerzutów, kraj ma również wielu ekspertów opowiadają ipsilateral Gruczoł może być usunięty wraz z całym przesmyku, przeciwnej gruczołu sumę częściową. Zmiany ograniczają się do przesmyku, którzy polecają całkowite tarczycy, takich jak małe grudki, ale także może być stosowany do obu stronach przesmyk i resekcji płata sumy częściowej.

Papillary chłonnych rak przerzuty węzłów przy szybkości diagnozy z 20% do 90%, po raz pierwszy w czasie operacji Banku Centralnego (powierzchnia Ⅵ) limfadenektomia może znacznie poprawić przeżycie i zmniejszają ryzyko nawrotu węzłów chłonnych, nawrót ponownie po zabiegu, aby uniknąć nerwu krtaniowego wstecznego łatwo prowadzić , przytarczyc przypadkowego uszkodzenia. Jeśli nie ma oczywistego powiększenie węzłów chłonnych, raka brodawkowatego całkowita tarczycy lub w pobliżu całkowita resekcja następnie przygotować się do usuwania resztek jodu radioaktywnego przez tarczycę i raka pęcherzykowego po całkowitej centralny tarczycy może być limfadenektomia. Takie jak przed operacją lub śródoperacyjne USG znaleziono boczny szyjnych węzłów chłonnych (Ⅱ – Ⅳ zone) i węzłów chłonnych tylnego trójkąta (powiat Ⅴ) jest zaangażowany, limfadenektomia lokalnego należy wykonać. Kiedy patologiczny typ jest agresywny (wysoki komórek, kolumn lub komórek typu komórek wysepek), szacunki nie są wrażliwe na radioaktywny jod powinny być OK boczna limfadenektomia szyjny i tylny trójkąt.

Ograniczona lokalne przerzutami lub nawracające raka szyjki macicy, powinny być zaangażowane częściowe lub całkowite usunięcie po tej samej stronie; guz infiltracji do dróg oddechowych i dróg oddechowych należy stosować radioaktywny jod lub operacji w połączeniu z podejściem radioterapii.

Rak rdzeniasty z zakresu chirurgii jest całkowite wycięcie tarczycy, ponieważ rak rdzeniasty wczesnych przerzutów do szyjnych węzłów chłonnych, dlatego też powinny przechodzili bilateralnego limfadenektomia. Jeśli boczna przerzuty węzłów chłonnych szyi, powinny również boczne jednostronne lub obustronne rozwarstwienie szyi. Jeśli boczna przerzuty węzłów chłonnych szyi pomimo braku objawów klinicznych, ale centralnej części widoczne przerzuty do węzłów chłonnych, zaleca się po tej samej stronie również boczne chłonnych szyi profilaktyczne rozwarstwienie węzła.

Rak niezróżnicowany jest bardzo złośliwym nowotworem, większość pierwszego traktowania, gdy zmiana ma duże infiltracji lub odległych przerzutów, nie nadaje się do operacji, lub tylko dla biopsji potwierdzenia rozpoznania. Lub w celu odciążenia dróg wymuszaniu tracheotomii. Ale czasami są małe zmiany korzystne dla chirurgii powinny aktywnie dążyć do radykalnej operacji. Uzupełniająca radioterapia pooperacyjna. Istnieje kilka z chemioterapią z radioterapią można uzyskać pewne efekty.

Rak płaskonabłonkowy jest również rozwija się szybko, bardzo złe, wcześniejsze naruszenia innych ważnych organów, obecna linia leczenia jest możliwa resekcja guza, a następnie dać radykalnej radioterapii, ale również w przypadku pierwszej diagnozy radykalne radioterapia, a następnie poddawano zabiegowi chirurgicznemu.

② terapii hormonalnej: zróżnicowana receptora tarczycy TSH ekspresji na powierzchni komórek nowotworowych, reakcji na stymulację TSH, zwiększoną ekspresję tarczycy specyficznych białek poziom wzrostu komórek stopy. Biorąc pod uwagę, rak tarczycy, niż fizjologicznych dawek L ~ T4, hamuje wydzielanie przysadki TSH, zmniejszyć ryzyko nawrotu raka tarczycy. TSH terapia tłumienia, ponieważ jest przyczyną subkliniczną nadczynnością tarczycy, zwiększone dławica piersiowa, migotanie przedsionków, i występuje u kobiet po menopauzie z osteoporozą zwiększone ryzyko wystąpienia innych działań niepożądanych, zaleca się ryzyko raka ryzyko tarczycy nawrotu i umiarkowanego ryzyka pacjenci powinni TSH jest tłumione do <0,1 mU / poziom L, o niskim stopniu ryzyka pacjenci powinni TSH jest tłumiona do 0,1 ~ 0.5mU / L poziomie, a T3, T4 pozostawały w granicach normy (niskiego ryzyka grupie chorych cechy: ① nie lokalne lub odległe przerzuty; ② wszystkie widoczne guzy wycięto; ③ nie guz inwazji ulicach struktury tkanki; ④ agresywny typ histologiczny nowotworu nie jest tak duży komórce, wyspa-jak, komórki kolumnowy, bez inwazji naczyń; ⑤ Jeśli były 131 jodu leczenie, po leczeniu pierwszego całkowita radioaktywność ciało jodu (RxWBS) procesu skanowania nie zostanie znaleziony poza wychwytu łóżku tarczycy jodu 131 pośrednia grupa ryzyka pacjentów:. ① pierwszej operacji endoskopowych inwazyjne nowotwory tarczycy znalezione w tkance miękkiej, ② miał szyjki przerzuty węzłów chłonnych lub pozostałości tarczycy Materiał po ablacji inspekcji RxWBS znaleźć poza wychwytu łóżku tarczycy jodu-131; ③ agresywny typ histologiczny lub naciek naczyń grupa ryzyka pacjentów:. ① makroskopowe inwazji guza; ② niecałkowicie usuniętych guzów; ③ przerzuty odległe ; ④ pooperacyjne badanie wykazało Tg stężenie przekroczone).. Pacjenci niskiego ryzyka po 5-10 lat po zabiegu, takie jak bez choroby, tylko wiosłować terapii zastępczej, TSH kontroli w zakresie normy.

Radioterapia ③: Radioterapia poza niezróżnicowanej oparciu raka. Zróżnicowane brodawek i pęcherzykowy rak zewnętrznego napromieniania, nie jest wrażliwy na tylko niewielką ilość resztkowej choroby po operacji lub resekcji chirurgicznej i ubogich izolowanych przerzutów odległych stosować tylko radioterapii.

Po zabiegu usuwania promieniotwórczego jodu 131 ablacji tarczycy resztki celem jest zmniejszenie wznów miejscowych raka, który pomoże cały skan jodu ciała i stężenia Tg pomiarowych poprzez monitorowanie nawrotu raka tarczycy i przerzutów. Retrospektywne badanie wykazało, że ustawa może zmniejszyć nawrotu nowotworu i zmniejszyć śmiertelność, ale w niskim ryzyku pacjentów do badania nie znaleźliśmy podobny efekt, obecny brak badań prospektywnych. Zalecana do wszystkich osób widocznych inwazji zewnątrztorebkowe guzy większe niż 4 cm, lub przerzutów odległych u chorych z zastosowaniem jodu radioaktywnego 131 terapię w celu usunięcia resztek tarczycy i mikroprzerzutów może istnieć. W pierwotnych guzów 1-4 cm średnicy u pacjentów ogranicza się do tarczycy, obecność przerzutów do szyjnych węzłów chłonnych, lub wysokiego ryzyka typu histologicznego, inwazji naczyń i innych czynników ryzyka, ale także zaleca się stosowanie radioaktywnego jodu 131 terapii. W przypadku guzów mniej niż 1 cm, ograniczony do jednej zmiany lub kilku zmian chorobowych pacjentów z rakiem brodawkowatego tarczycy nie rutynowo zalecane jodu 131 terapię. Pokoje dla raka brodawkowatego (np. raka pęcherzykowego i Hurthle rakiem) są ogólnie uważane za wysokie guzy ryzyka. Eksperci sugerują, że te rodzaje nowotworów należy traktować RAI. Jednakże, tylko torebki inwazji naczyniowej bez inwazji drobnokomórkowego raka pęcherzykowego tarczycy (zwany także “minimalnie inwazyjną raka pęcherzykowego”) tak długo, jak na chirurgicznym usunięciu rokowanie jest bardzo dobre, aby tacy pacjenci nie trzeba linię jodu 131 terapii.

Leczenie należy przerwać, zanim hormony tarczycy, TSH, aby 30mU / L lub więcej, diety jod diecie jodu zmieniona z 1 do 2 tygodni, kilku, którzy nie tolerują wycofania tyroksyny lub TSH po odstawieniu tyroksyny bez podwyższone, może przed rozpoczęciem leczenia rekombinowanym TSH. Po tygodniu leczenia radioaktywnego jodu, jod całość skanowania ciała powinny być przeprowadzane w celu wykrycia ognisk przerzutowych. 131 jodu leczenie rak niezróżnicowany i raka rdzeniastego jest ważne, ponieważ nie absorbują jod.

Sześć, a następnie w górę

Zróżnicowanego raka tarczycy obserwacji jest przeznaczony do monitorowania i zająć się nawrotu nowotworu i przerzutów. U pacjentów z różnym stopniem ryzyka, długotrwałej obserwacji i leczenie różnych ostrości. Dla pacjentów niskiego ryzyka (odnosząc się do pierwszej operacji i usunięciu pozostałości promieniotwórczego jodu tarczycy, brak lokalnych lub odległych przerzutów nowotworu; były widoczne resekcja guza, guz nie atakują tkanki i lokalnej naczyń obwodowych, typ histologiczny nie należy do dużej celi , raka i kolumnowy wyspa raka i inne radykalne typu; początkowe 131I całość skanowania ciała po leczeniu nie wykazuje 131I wychwyt poza łóżkiem tarczycy) długoterminowe obserwacji i leczenia jest przeznaczony do monitorowania nawrotu nowotworu, nie do przyjęcia bardziej agresywnej terapii. Dla pośrednich grupach ryzyka (np. początkowa operacja, mikroskopowe inwazji guza lub inwazyjnych naczyń krwionośnych, tarczycy lub tkanek miękkich patologia jest agresywny) długoterminowych obserwacji i leczenie, powinniśmy przyjąć bardziej aktywną strategię, ścisłe monitorowanie wczesnego wykrycia nawrotu nowotworu, podjęcia skutecznych środków leczenia. Chorych wysokiego ryzyka (tj. początkowa operacja. Eye zobaczyć guza i inwazji otaczających tkanek lub resekcja guza nie może być w pełni lub przerzuty odległe przeszedł radioaktywny usuwanie jodu resztkowego skanowania radiojodu tarczycy znaleziono poza wychwytu łóżku tarczycy 131I części istnienia) Długoterminowa obserwacji i leczenie skupia się na leczeniu lub opóźnianiu choroby nowotworowe, zmniejszenia śmiertelności, lub uniemożliwić wzrost guza, zmniejszenie objętości guza.

Rola oznaczania Tg w surowicy: stężenie Tg pomiaru w zakresie monitorowania pozostałości i nawracające raka tarczycy ma wysoki stopień specyficzności i czułości. Szczególnie w wycięciu tarczycy i usunięcie radiojodem resztek tarczycy, wycofanie tyroksyny lub po stymulacji rekombinowanego TSH jego czułość najwyższym. Zalecany do łącznej sumy częściowej równolegle tarczycy lub resekcji w celu usunięcia resztek jodu radioaktywnego przez tarczycę, a następnie się okres powinien być co 6 do 12 miesięcy, gdy mierzone stężenia Tg poziom i powinny również mierzone w surowicy przeciwciał tyreoglobuliny (TgAb). Gdy stężenie TSH stymulacja Tg> 2ng/mL lub TSH stan tłumienia Tg> 1ng/mL, sugerując nawrotu nowotworu.

Diagnostyki obrazowej cały efekt skanowania ciała, USG i inne: obserwacji, gdy nie ma lub prawie nie ma zatrzymanie tkanki tarczycy, najcenniejszym diagnostycznych cały skanowania ciała. Obserwacji, że u pacjentów niskiego ryzyka, nie ma potrzeby rutynowego diagnostycznego całe skanowanie ciała; ryzyka lub pośredniego ryzyka pacjenci byli obserwowani przez 6 do 12 miesięcy, możliwe niskich dawek 131I lub 131I diagnostyczne całego skanowania ciała. USG szyi i przerzuty raka szyjki znaleziono dużą czułość, a następnie do 6 miesięcy i 12 USG miesiąc szyi powinny być wykonywane w celu oceny tarczycy i dwustronnej futerał węzłów chłonnych szyjnych, a następnie w zależności od stężenia i pacjenta Ryzyko nawrotu recenzja raz w roku, co najmniej na 3 do 5 lat.

Seven, rokowanie

Większość nowotworów tarczycy zróżnicowanego raka tarczycy, złośliwe niski poziom rozwoju jest wolna, to jest na ogół przyjmuje się, że rokowania raka tarczycy jest dobrze. W rzeczywistości, różne patologiczne typy rokowania raka tarczycy znacząco różne. Czynniki wpływające na rokowanie raka tarczycy mają wiele, a są one patologiczne rodzaj, stopień zaawansowania klinicznego, wieku, płci, i czy leczenie jest właściwe i tak dalej.

① typ patologiczny

Zróżnicowanego raka brodawkowatego i raka pęcherzykowego jest niskiej jakości nowotwór złośliwy, rokowanie jest dobre, jeśli nie traktuje się na czas i rozsądne, zdecydowana większość pacjentów oczekuje się wyleczyć. Ale zróżnicowanego raka nie, wysoki stopień złośliwości, szybki rozwój i złym rokowaniem jest. Z wyjątkiem kilku znalezionych początku, czas leczenia, radykalna operacja może dostać 10 lat wskaźnik przeżycia, zdecydowana większość pacjentów zmarło w ciągu 1 do 2 lat. Rak rdzeniasty pomiędzy stopniem złośliwości nowotworu między nimi, jeśli terminowe rozpoznanie i leczenie, chirurgiczne dokładny, 10-letnie przeżycie 82%, natomiast rokowanie nie jest dobre.

② stopień zaawansowania klinicznego

Primary zaawansowania guza jest ważnym czynnikiem rokowniczym w drugim miejscu, po raz poza pierwotnym inwazji guza, rokowanie było znacznie biedne kraje wewnątrz i na zewnątrz danych jest spójna.

③ Wiek Płeć

Większość uczonych uważają też, że zagraniczne kobieta VD ludzie lepsze rokowanie niż mężczyźni. Czynniki ważne są również wiekowe, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, z wiekiem, wskaźnik przeżycia stopniowo spadły, nawet w tym samym okresie choroby, rokowanie jest jeszcze młody jest lepiej niż ich starsi.

④ radykalny stopień

Chociaż większość rokowania raka tarczycy jest dobrze, ale leczenie jest zakończone lub nie jest wciąż ważny czynnik wynik decyzji.

Poziom Nadesłał chirurga klasy: I raz spędził na Bliskim Wschodzie jest podzielony na cztery takie chirurg, zły, niekompetentny, nie ma poczucia odpowiedzialności lub złym poczucie odpowiedzialności, nie wymagane do postępu technicznego, smakowało, ze inni również dowiedzieć się naukę Mniej niż w domu. 2, właściwy, odpowiedzialny, technicznie w stanie stosować go nauczyć nauczyciel, uznawany przez swoich kolegów na całym dość techniczny, chirurgiczne wyniki nie są złe, ale talent nic, po prostu, aby zakończyć swoją pracę. 3, znakomity chirurg, silne poczucie odpowiedzialności, w zależności od pacjenta, jak członków rodziny, wszystkich dla pacjenta do rozważenia, nie tylko biorąc pod uwagę niedawne wyniki działalności, ale także zaniepokojony długoterminowego wyzdrowienia pacjenta, wiedzy zawodowej, zrozumienie możliwych wyników różnych metod leczenia. General chirurg może uniknąć nieuniknione, albo że nie ma znaczenia, że ​​błędne działanie. Dla pacjentów, którzy mogą określić optymalny czas zabiegu i programów operacyjnych, na stole operacyjnym, w zależności od różnych cech różnych pacjentów do wyboru najlepszej metody leczenia. Skilled, doskonałości, silne ręce, może realizować swoje pomysły ręcznie. Wytrwałość, aż do zrobienia. Perfekcjonista. Nieoczekiwany, rozpocząć własną refleksję, koncentrować się na poprawie ogólnego poziomu całego zespołu. Dobry nauczyciel może umieścić swoje doświadczenie do innych …….. W skrócie, aby stać na straży prawdy, a wszystkie usługi dla pacjentów, 4, chirurgów znakomitych, artystów, wynalazców i mistrzów oprócz chirurga z doskonałych właściwości, również jego operacji w twórczości artystycznej, za każdym razem, że postawa, działających operacji stołowych sprawne i dokładne wyniki chirurgicznych estetycznych wykwalifikowanych, jak dokładne tak piękne jak obrazy. Głębokie zrozumienie obecnych mocnych i słabych stron różnych chirurgicznych, przez wiele metod chirurgicznych są bardziej doskonałe ulepszenia projektu, a nawet wynalazł nowy chirurgicznie zaprojektowany technikę. Masters jak erudycji, czesnym, akademickim ………… Huang reżysera do wschodniej prowincji Fujian jest jednym z najlepszych chirurgów

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s