Jak ustalić, nowotwory tarczycy są złośliwe lub łagodne?

Najpierw spójrz na tego, czy guza tarczycy, jeśli guzek z połykaniem działalność wyjaśnić podstawowy proces tarczycy, jeśli nie można podjąć w celu określenia innych pomocniczych metod badania. Następnie trzeba określić, co istnienie nadczynności i niedoczynności tarczycy, a jeśli nie jest nadczynność lub niedoczynność tarczycy na konieczność specjalnego traktowania.

Identyfikacja łagodnych lub złośliwych nowotworów w końcu jest potrzeba wszechstronnego wyroku, wygląd pierwszego w historii każdej rodzinnej guza tarczycy, to prawdopodobieństwo nowotworu jest stosunkowo duża, pozostałe pre-dorastające dzieci i mężczyźni w wieku ponad 60 pacjentów z nowotworami złośliwymi tarczycy stosunkowo duży, jeśli wcześniej wygrał jamy gardłowo-nosowej , czy radioterapia, pięć lat po tarczycy guza, a następnie prawdopodobieństwo nowotworu jest stosunkowo duża. Następnie spójrz na objawach klinicznych, zobacz guz jest wieloogniskowe lub samotny, zwykle wiele łagodne nowotwory częściej i samotne nowotwory wydają się być złośliwe.

Wzrost nowotworu zależy od wielkości i tempa wzrostu, jeśli krótkoterminowa dynamika jest bardzo szybki i może mieć objawy ucisku zła VD zmian. Możesz także ocenić przez dotyk, dotyk, lub jeśli poczujesz się sztywny lub posklejane wokół węzłów chłonnych może być bardzo podejrzenie nowotworu. Są to być oceniane metodą doświadczenia, poprzez szereg dodatkowych metod badania, aby lepiej określić, czy guz jest łagodny, czy złośliwy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s