Guzy tarczycy bez operacji może leczyć

Pacjent: badanie i laboratoryjne: koniec września 2012 roku, a od czasu do czasu dotykał jego gardło z małą masą, następnego dnia udać się do szpitala na badania krwi, B-. T3T4, krew normalna, B-Tip: prawo tarczycy torbielowate masy. Idź po tygodniu do Szanghaju Zhongshan Szpital przeglądarki B, patrz dolny biegun prawego płata 24 * 18 cystic masa, odprawy graniczne, CDFI okolicy zobaczyć liniowy przepływ koloru. Wrażenie USG: prawy płat tarczycy mas torbielowate – uważają gruczolaka z cystic leczenia zwyrodnienia: Obecnie nie farmakoterapia jest teraz historia: nie operacja jest teraz bardzo pod prąd psychologiczny, ponieważ w dochodzeniach internetowych do powikłań pooperacyjnych, więc chcę Cui Dr proszę mi pomóc, czy chcesz się leczyć bez operacji, prąd psychologiczny trudny temat, to nigdzie nie jest ah błagać choroby
Shanxi Tumor Hospital, Chirurgii Głowy i Szyi, dwa okręgi Cui Yutian: To lekarz nigdzie ah, jest to, że można zmusić się do określenia kierunku drzwi, a to jest właśnie kierunek ściany. Zasada jest złośliwy lub podejrzenie do zrobienia, które z pewnością mogą być łagodne może czekać na odpowiedni moment do zrobienia, jeśli można określić gruczolak jest późniejsza. Ponadto, tarczycy bardzo niskie prawdopodobieństwo powikłań pooperacyjnych, założeniem jest, aby profesjonalny chirurg głowy i szyi.
Pacjenci: First Xie Xiecui Dyrektor szczerą pomoc, sprawdziłem są łagodne, lekarz nigdzie czuje teraz nie wiem jak następny etap leczenia, Cuizhu Ren mówisz gruczolak jest później, oznacza to, że teraz przedstawić i nie robią żadnych obserwacji leczenie farmakologiczne, oparte na co?
Shanxi Tumor Hospital, Chirurgii Głowy i Szyi, dwa Yutian okręgi Cui: Było akademik leku hormonalnego, gdy byłem w wymian akademickich: Farmakoterapia raka tarczycy jest nieprawidłowy, leczenie pacjentów w końcu iść do zabiegu. Chińska medycyna leczenie raka tarczycy jest bezużyteczny, nie używać żadnych leków i zabiegów, które mają płyn torbieli do procesu absorpcji, więc można zmniejszyć, ale nie znika, może tym razem stało się w z leczenia, to jest myśl, że taka terapia skuteczne, to nie jest prawda, tarczycy dermoidalnych guz ma w sobie naturalny proces zwężenia może być złe lekarze skorzystał z tego naturalnego zjawiska do zysku.
Jeśli można określić podstawowe łagodnego guza i teraz niechętnie zabiegu, można zamknąć obserwację.
Pacjent: Cuizhu Ren sytuacja jeśli naprawdę podoba mi się nóż w tym czasie minimalnie inwazyjne można? Jeśli lek nie została naruszona, wówczas nie jest naprawdę siedzieć czeka rosnąć go? Nie dobre intencje, mogę powiedzieć nieco nagłe, nadzieję zrozumienia!
Shanxi Tumor Hospital, Chirurgii Głowy i Szyi, dwa okręgi Cui Yutian:

Co powiedzieć, mniej gwałtowne, 21 wiek to era chirurgii minimalnie inwazyjnej, chirurgii małoinwazyjnej jest całkowicie możliwe: osobistego punktu widzenia, prawie wszystkie młode kobiety, łagodne guzy są inwazyjne lub chirurgia endoskopowa, jest zobaczyć lekarz nie może znaleźć to zrobić. Po pojawieniu się szyjki każdy integralną częścią twarzy. Jeśli jest to jednostronne, używa ścieżek pachami, mniej inwazyjne, dwustronne guzy można Xiongru ścieżek rozwoju operacji, zwłaszcza dla pacjentek, to jest dobry wybór. Jeśli istnieje podejrzenie raka, a rak jest małe i ściśle kontrolowane wskazania, a dokładnie zbadać szczegóły sprawy mogą być również dobrym guz pod drogi Xiongru lub nacięcie laparoscopic-assisted szyi operacja jest bardziej bezpieczne.
Pacjent: Dyrektor Xie pomoc Xiecui, naprawdę myślę, że czas cię odnajdzie, nie były w Shanxi nim podróżować razem jest również dobrym pomysłem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s