Endoskopowa operacja tarczycy, przywrócić piękno szyi

Albo w szpitalu lekarz, gdy ja, często napotykają niektóre cierpienie od raka tarczycy u kobiet o mnie, doktorze, nie mogę, ale ta operacja w chirurgii szyi?
“By Fenjing zasłonę opinię tysiące schorzenie” i utrzymując piękny wygląd szyi jest kobieta, która jest marzeniem. Kobiety, które nie rozumieją uczucia piękna? Tradycyjna operacja tarczycy, pacjent opuścił długą szyję 6 ~ 8cm nacięć blizny, dla nich, oczywiście, trudne do zaakceptowania, szczególnie dla tych pacjentów, którzy mają fizyczne blizny, chirurgii szyi może stać się koszmarem. Więc, czy jest jakiś sposób, aby sprostać ich wymaganiom?
Wiele lat później, jako chirurg, dużo młodzieńczej pasji i sukcesów laski i niepowodzeń były nieświadomie zrezygnować, ale wymóg ten był chory, więc nie mogę zapomnieć. Ubiegłego wieku, z gromadzeniem doświadczeń w chirurgii laparoskopowej oraz instrumentów ciągłego doskonalenia, stanowi odpowiedź na ten problem. Wkrótce nasz szpital otrzymał również laparoskopowych chirurgicznych. Po obejrzeniu entuzjastycznie dyrektor operacji dał mi informacje po laparoskopowej operacji, byłem chętny do ochotę. 2003, obserwować i uczyć się w podróży powrotnej, w końcu udało się w realizacji pierwszych przypadków w naszym szpitalu chirurgii endoskopowej tarczycy.
W rzeczywistości, chirurgia endoskopowa tarczycy nie jest zagadką. Mówiąc prosto, jest stosowanie technik laparoskopowych usunąć podejście tarczycy. Jego działanie jest głównym procesem: Wybierz ukryte części klatki piersiowej zrobić 2 lub ​​3 małe nacięcie, tylko 5 do 10 mm średnicy, a następnie oddziela się od szyi przez miejsca podskórnego tarczycy, wstrzyknąć dwutlenek węgla w klatce piersiowej i szyi Podskórnie sztucznie stworzyć operacyjny miejsca. Następnie umieszcza się w sprzęt operacyjny i wzmocnienie poprzez laparoskopii, wykorzystanie zaawansowanych technologii cięcia nożem ultradźwiękowym, tarczycy i resekcji guza. 3 do 5 dni po zabiegu u pacjenta może być odprowadzane.
Chirurgii endoskopowej tarczycy w chirurgii laparoskopowej opracowany na podstawie nowej technologii. Pojawienie się tej metody chirurgicznej można powiedzieć, że historia rewolucji chirurgicznej technologii. To zmieniło tradycyjnych chirurgicznie potrzeb w miejscu uszkodzeń szyi bezpośrednio do historii chirurgicznego nacięcia, ale w miejscu, z dala od miejsca operacji, aby zrobić małe nacięcie, dzięki wydłużonej instrumentów chirurgicznych do działających operacji. W ten sposób pacjent nie może zostawić odsłonięte części ciała, blizny chirurgiczne, pozostawiając przy blizna wąski dół szyi, aby ukryć skrytce ciało w bezpiecznej, skutecznej efekt kliniczny leczenia w tym samym czasie, na szyję Ministerstwo nie chirurgiczne Blizny efekt estetyczny, w celu spełnienia wymogów kobiece piękno.
Ponieważ tarczycy częściowe złożone stosunki anatomiczne, w porządku, i przylega do tchawicy, przełyku i dużych naczyń krwionośnych oraz innych ważnych narządów szyi, otoczony ważnych nerwów, oraz praca podskórne tej operacji jest operacja mała przestrzeń. Wymaga to operacja nie tylko mają bogatą tradycję doświadczenia chirurgii tarczycy, ale także wykwalifikowanych endoskopowych technik operacyjnych. Dlatego chirurg głowy i szyi, jest to nowe wyzwanie. Endoskopowa operacja tarczycy, istnieje wiele ścieżek, w tym szlaków przez chest otoczka jest najlepszy z najczęściej stosowanych metod. Oczywiście, chirurgia endoskopowa tarczycy nie dotyczy wszystkich chorób tarczycy . Ogólnie rzecz biorąc, chirurgia endoskopowa tarczycy głównie stosuje się do: (a) nieskuteczne leczenie zachowawcze z wolem obojętnym, (2) wole guzkowe lub cystic hyperplasia, (3) gruczolaka tarczycy, (4) II stopni lub mniej pierwotnej lub wtórnej nadczynności tarczycy . Na guza pierwotnego mniejszej zróżnicowanego raka tarczycy mogą także ewentualnie być wykorzystane. Została przeprowadzona w części klinicznej resekcji tarczycy, chirurgii lobektomia koło resekcji całkowitej sumy częściowej resekcji, dwustronnej, resekcji subtotalnej i węzła chłonnego rozwarstwienie szyi i innych obszarach centralnych.
Ty uśmiechnął się łagodnie, delikatnie, jak kwiaty otwarte; chirurgii endoskopowej tarczycy, nie wpływa Fenjing pięknym stylu. Dzisiaj, z rosnącej dojrzałości chirurgii tarczycy i endoskopowej szerokiej szyi po operacji bez pozostawienia żadnych śladów nie jest już marzeniem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s