Co się stanie, może być minimalnie inwazyjna chirurgia endoskopowa tarczycy?

Co się stanie, może być minimalnie inwazyjna chirurgia endoskopowa tarczycy?

Ostatnie postępy w chirurgii tarczycy jest minimalnie inwazyjna chirurgia endoskopowa tarczycy główną. Wielu pacjentów w klinice spowoduje zamieszanie, w końcu ich stan jest odpowiedni do małoinwazyjnej chirurgii endoskopowej tarczycy. Ten stosunkowo otwarty chirurgiczne wycięcie tarczycy Jakie są zalety i wady. Kwestie te są doborze leczenia jest bardzo ważne.
1 znajomość odpowiednich pojęć:. Endoskopowej tarczycy jest zastosowanie chirurgii endoskopowej tarczycy przez tunel podskórnej mającej z jednej strony, aby uniknąć pozostawiając rany szyi (Beauty), z drugiej strony może być powiększony endoskopowe w porządku, tak aby chirurgii małoinwazyjnej (precyzyjne). Normalną praktyką odbywa się z otoczki lub nacięcie pod pachą przez szyję chirurgii endoskopowej tarczycy.
(2) Wskazania do zabiegu: endoskopowa chirurgia tarczycy wymaga praktyka zindywidualizowane. Zazwyczaj łagodne Guzków tarczycy i małe Rak tarczycy może być minimalnie inwazyjna chirurgia endoskopowa tarczycy. Inny pacjent poziom troski o rany szyi jest również ważny punkt odniesienia.
3 Zalety i wady: zaletą chirurgii endoskopowej tarczycy efektu kosmetycznego pierwszym, pozostawiając szyję Scar , co jest szczególnie ważne u pacjentów z pięknem kobiety. Ponadto, endoskopowych operacje chirurgiczne, anatomii będzie bardziej szczegółowy, bardziej wyrafinowane operacji. Wadą jest to, że tego rodzaju chirurgicznej chirurgicznej ekspozycji jest nieco ograniczona, w większym Rak tarczycy lub limfadenektomia szyjki macicy nie musi nadaje się do przypadków sprawy te nadal wymagają operację na otwartym.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s