Rak tarczycy jest traktowany skutecznie i szybko

Są teraz traktowane wiele chorób były wynikiem katastrofy w Czarnobylu. W szczególności, dobrze i szybko traktuje raka tarczycy. Najważniejsze – czas zidentyfikować chorobę. Diagnozowania USG.

Tarczyca ma kształt motyla i znajduje się tuż powyżej krtani. Problemy z tarczycą są często nie manifestować, więc konieczne jest, aby regularnie kontrolować. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy mieszkają na obszarach, nad którymi wypadek w elektrowni jądrowej w Czarnobylu chmur radioaktywnych roślin minęły. W tych obszarach, ryzyko raka tarczycy wzrosła 20 razy.

Guzki w tarczycy – dosyć często problem. Węzeł może być łagodne lub złośliwe. USG może być w pewnym sensie zakłada się, że złośliwy proces.

Jeśli węzeł (nawet łagodne) w czasie nie zostaną usunięte, będzie rosnąć i wywrzeć nacisk na organy wewnętrzne. Wtedy człowiek zaczyna odczuwać dyskomfort podczas oddychania w przypadku połknięcia, w pozycji poziomej.

Aby usunąć węzeł może być praktycznie bezbolesne. Z igły do ​​zastrzyków domięśniowych wprowadzenia specjalnego włókna laserowego. Lekarz wykonuje nakłucie w węźle pod USG i wprowadza LED. Następnie, w ciągu około 3 minut, zniszczenie lasera guzów. Po pewnym czasie, taki pacjent ultradźwiękowej kontroli w celu ustalenia, czy węzeł jest zniszczone. Zazwyczaj, węzeł jest zmniejszona o 60-80 procent. Jeśli efekt jest mniej manipulacji może być powtarzane.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s