Leczenie raka tarczycy

Standardowe leczenie raka tarczycy tarczycy – usunięcie tarczycy i otaczających węzłów chłonnych, a następnie badania histopatologicznego usuniętej tkanki.

Wstęp do przedoperacyjnej oceny i klinice odbyła się dzień przed planowanym pracy.

Sama operacja jest nieco traumatyczne. W rękach doświadczonego chirurga – praca endokrynolog trwa około 1,5-2 godzin w znieczuleniu ogólnym. Podczas tej operacji, przeprowadza się minimalnym cięciem, w dolnej części środkowej części szyi, a następnie zmiany i usunięciu tarczycy i otaczających węzłów chłonnych. Istotne znaczenie ma również fakt, że nawet w trakcie operacji przeprowadzanych przez niemieckich lekarzy “Test Schnell – szybki test” na obecność komórek nowotworowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, lub gdy początkowa operacja na tarczycy przedstawiono w powiązaniu z innymi zaburzeniami (inna choroba), badanie to pomaga zdiagnozować, że tak powiem, na stole operacyjnym i ustalić dalsze głośność pracy – powinny zostać usunięte w całości z żelaza, w obecności komórek nowotworowych lub ewentualnie do częściowej resekcji (usunięciu) raka czy guza tkanki nie jest pod wrażeniem.

Podstawowe informacje na temat występowania nowotworu proces, rodzaju komórek nowotworowych, obecność przerzutów do węzłów chłonnych, stadium choroby zapewnia późniejsze badania histopatologicznego usuniętej (usunięte w trakcie operacji) tkanek. Do przeprowadzenia gruntownego badania histologicznego, surowiec jest wysyłany do Instytutu Onkologii, gdzie dwa niezależne lekarze – histologists przeprowadzonych badań laboratoryjnych i kontroli wyników. Czas trwania Badanie histologiczne jest od 2 do 4 dni.

Okres rekonwalescencji po operacji trwa od 5 do 7 dni.

Możliwe jest również częściowe usunięcie tarczycy – usunięcie tylko chorą akcji tarczycy – utrzymanie hormonalnych funkcji organizmu. Wśród nich narządów zachowaniu operacji raka tarczycy mogą być wykonywane tylko w pewnych warunkach: jeśli jest, na przykład, jest tumorlet o wielkości mniejszej niż 10 mm, bez przerzutów do regionalnych węzłów chłonnych, nie w sąsiedztwie kiełkującej narządów, i tak dalej.

Monachium jest kliniki endokrynologicznej chirurgii specjalizujący się w operacyjnym leczeniu raka tarczycy. Ołów chirurga – Furst profesor endokrynolog wśród dwudziestu najlepszych chirurgów mira w Twojej okolicy. On również ściśle współpracuje z ośrodka jądrowego w Szpitalu Uniwersyteckim w Monachium i jest aktywnie zaangażowany w badania naukowe w celu polepszenia i poprawy leczenia zachowawczego i operacyjnego raka tarczycy.

Często zdarza się, po operacji jest przyporządkowana radiojodu terapii.

Standardowej chemioterapii i radioterapii raka tarczycy w Niemczech nie była używana przez długi czas. Naświetlanie w szyi liczba poważnych niekorzystnych strony, które często pozostają przez długi czas po zabiegu, a czasem prowadzą do pacjenta niepełnosprawności. Chemioterapia w porównaniu do leczenia jodem radioaktywnym jest nie tak skuteczne, a także ma wiele niepożądanych skutków.

Terapia radiojodem jako standardowej metody leczenia stosowane w praktyce medycznej od ponad pięćdziesięciu lat. Po raz pierwszy w leczeniu nowotworów leczenia tarczycy jodem radioaktywnym jest stosowany w Niemczech w 1949 – to prawie rewolucja w leczeniu raka tarczycy.

Jak pokazano statystyk Ponadto, ten sposób leczenia raka tarczycy jest najbardziej wydajny w porównaniu z innymi metodami leczenia. Przeprowadzono po usunięciu tarczycy – szczególnie w przypadkach zaawansowanych, wielkości nowotworu 15-20mm lub więcej w guzie kiełkowania sąsiednich tkanek, obecność regionalnych przerzutów – Radioaktywny jod wykazuje ogromne pozytywne wyniki w leczeniu, zmniejszaniu częstości nawrotów i / lub rozwoju przerzutów.

Leczenie jest izotop jodu, które mają tropizm do komórek nowotworowych gruczołu tarczowego (zdolność do gromadzenia się w komórkach nowotworowych). Gromadzą się w guzie, izotopy jodu niszczy guza prawie od wewnątrz, podczas gdy obciążenie radiologicznej w innych narządach i tkankach jest minimalne. Również pozytywne jest to, że działania niepożądane i powikłania widać ze standardowymi metodami ekspozycji, w tym sposobie leczenia nie jest dostępna. Terapia jest 4-6 dni, na stałe. Po obróbce obowiązkowego w badaniach kontrolnych dla obecności ognisk nowotworowych pozostałe aktywne w organizmie. Mianowany przez hormonalnej terapii i obserwacji określonych badań kontrolnych trybu.

Terapia hormonalna jest podawany po leczeniu operacyjnym tarczycy i jest “terapia zastępcza”.

Terapia ta polega na pobraniu hormonu tarczycy, gdy tarczycy całkowicie usunięty lub pozostała część siebie, nie jest skuteczny w co odpowiedniej ilości hormonów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s